Střední průmyslová škola Ostrov, příspěvková organizace
v
v

Změny v rozvrhu Monday 22. 4.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AM1 ŠA ŠA
N1 ŠA ŠA
AT1 ŠA ŠA
AT4 UV UV UV UV UV UV UV UV UV
E1 ŠA ŠA
I1 ŠA ŠA
I4 UV UV UV UV UV UV UV UV
S1 ŠA ŠA
V1 ŠA ŠA
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Češka Libor .. .. .. .. .. .. - -
Fencl Ladislav .. ..
Flídrová Silvie .. >>
Háček Libor >> Km -
Klečka Václav .. ..
Kylsán Václav .. .. .. .. .. .. ..
Meškán Pavel .. -
Midloch František .. .. .. .. .. .. - -
Náhůnek Zdeněk .. ..
Novák Antonín Bl Bl Bl .. .. Bl Bl
Oberhofnerová Milana .. -
Ptáčková Dana .. .. -
Stark Roman - - - - - - - -
Švandrlík Jan - -
Urban Ladislav - - - - .. ..
Vildumetz Pavel .. ..
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
149 Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
374 Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
Změny v rozvrzích učitelů
Baláž Michal
5 odpadá OBN N1
Balek Miroslav
1 supl. (Nn LE) ODV AM1 (ODVb) 251 do úvazku
2 supl. (Nn LE) ODV AM1 (ODVb) 251 do úvazku
3 supl. (Nn LE) ODV AM1 (ODVb) 251 do úvazku
6 supl. (Nn LE) ODV AM1 (ODVb) 251 do úvazku
7 supl. (Nn LE) ODV AM1 (ODVb) 251 do úvazku
Bardová Lenka
1 navíc CJL AM2 231 za odpadlou
5 odpadá DEJ S1
Biskup Marcel
4 přesun << OBN I3 320 z 23.4. 6. hod
Čekanová Dana
3 navíc CEE AT2 124 za odpadlou
4 odpadá CEE N1
Fencl Ladislav
4. - 5. les.Obecný pedagogický dohled
Flídrová Silvie
5. les., 4. les.Obecný pedagogický dohled
Háček Libor
4 odpadá DEJ E1
5 přesun << KVS V4 024 z 6. hod
6 přesun >> KVS V4 na 5. hod
Ipserová Kateřina
4 odpadá ICT V1 (V1b)
Jakubčík Libor
5 odpadá MAT AT1
Jenšík Tomáš
1 odpadá ODV AM2 (ODVb) zrušeno
2 odpadá ODV AM2 (ODVb) zrušeno
3 odpadá ODV AM2 (ODVb) zrušeno
4 odpadá ODV AM2 (ODVb) zrušeno
5 odpadá ODV AM2 (ODVb) zrušeno
6 odpadá ODV AM2 (ODVb) zrušeno
7 odpadá ODV AM2 (ODVb) zrušeno
Klaus Milan
1 odpadá EKO AT4
2 supl. (Hč Absc) KVS V3 228 za odpadlou
3 navíc EKO I3 122 za odpadlou
6 odpadá EKO I4
Klečka Václav
5. les., 4. les.Obecný pedagogický dohled
Klečka ml. Václav
3 odpadá TEV AT4
5 odpadá TEV I4
Klečková Světlana
6 navíc CSJ V4 128 za odpadlou
Kulhánková Eva
1 odpadá CSJ I4 zrušeno
2 odpadá KLV I4
5 odpadá CSJ AT4
6 odpadá OBN AT4
Lemka Jan
3 odpadá DIT I4
Luksch Pavel
5 odpadá MAT V1
Meškán Pavel
5. les., 4. les.Obecný pedagogický dohled
Náhůnek Zdeněk
4. - 5. les.Obecný pedagogický dohled
Oberhofnerová Milana
5. les., 4. les.Obecný pedagogický dohled
Petra František
1 odpadá ODV AT2 (ODVb) zrušeno
2 odpadá ODV AT2 (ODVb) zrušeno
3 odpadá ODV AT2 (ODVb) zrušeno
4 odpadá ODV AT2 (ODVb) zrušeno
5 odpadá ODV AT2 (ODVb) zrušeno
6 odpadá ODV AT2 (ODVb) zrušeno
7 odpadá ODV AT2 (ODVb) zrušeno
Poláček Tomáš
1 odpadá ODV AM2 (ODVa) zrušeno
2 odpadá ODV AM2 (ODVa) zrušeno
3 odpadá ODV AM2 (ODVa) zrušeno
4 odpadá ODV AM2 (ODVa) zrušeno
5 odpadá ODV AM2 (ODVa) zrušeno
6 odpadá ODV AM2 (ODVa) zrušeno
7 odpadá ODV AM2 (ODVa) zrušeno
Sachl Vlastimil
2 navíc MAT I3 317 za odpadlou
Sova Antonín
1 navíc TEC AT2 327 do úvazku
3 navíc ODI AM2 234 do úvazku
4 navíc ODI AM2 234 do úvazku
5 navíc ODI AM2 234 do úvazku
Sysalová Pavla
7 přesun << NEJ I3 (ANJ1) 227 z 8. hod
8 přesun >> NEJ I3 (ANJ1) na 7. hod
Šafránková Lucie
5 navíc KLV I3 324 za odpadlou
5 odpadá CSJ E1
Šikýř Ota
2 navíc ATY AM2 320 za odpadlou
2 odpadá EEP AT4
4 odpadá TEC AT4
5 přesun << EEP AT3 320 z 25.4. 5. hod
Šikýřová Iveta
4 navíc KLV AT2 236 za odpadlou
5 navíc CSJ AT2 236 za odpadlou
Švandrlík Jan
2 navíc FYZ AT2 229 do úvazku
5. les., 4. les.Obecný pedagogický dohled
Tomášek Jiří
5 přesun << SPS S4 325 z 6. hod
6 přesun >> SPS S4 na 5. hod
8 odpadá MOV AT4
Vildumetz Pavel
4. - 5. les.Obecný pedagogický dohled
Vostřelová Alena
7 přesun << ANJ I3 (ANJ2) 338 z 8. hod
8 přesun >> ANJ I3 (ANJ2) na 7. hod
Vykouřil Stanislav
1 odpadá ODV AT2 (ODVa) zrušeno
2 odpadá ODV AT2 (ODVa) zrušeno
3 odpadá ODV AT2 (ODVa) zrušeno
4 odpadá ODV AT2 (ODVa) zrušeno
5 odpadá ODV AT2 (ODVa) zrušeno
6 odpadá ODV AT2 (ODVa) zrušeno
7 odpadá ODV AT2 (ODVa) zrušeno
Zmeškal Jaroslav
1 odpadá ODV AM2 (ODVc) zrušeno
2 odpadá ODV AM2 (ODVc) zrušeno
3 odpadá ODV AM2 (ODVc) zrušeno
4 odpadá ODV AM2 (ODVc) zrušeno
5 odpadá ODV AM2 (ODVc) zrušeno
6 odpadá ODV AM2 (ODVc) zrušeno
7 odpadá ODV AM2 (ODVc) zrušeno
Žemlička Pavel
4 přesun << MAT S2 237 z 5. hod
5 přesun >> MAT S2 na 4. hod
6 navíc HTU S4 024 do úvazku
Změny v rozvrzích tříd
AM1
1 ODV ODVb 251 supluje Bl (Nn)
2 ODV ODVb 251 supluje Bl (Nn)
3 ODV ODVb 251 supluje Bl (Nn)
6 ODV ODVb 251 supluje Bl (Nn)
7 ODV ODVb 251 supluje Bl (Nn)
5. les., 4. les. školní akce
AM2
1 CJL 231 navíc Bd
1 ODV ODVa odpadá (Po)
1 ODV ODVb odpadá (Je)
1 ODV ODVc odpadá (Zj)
2 ATY 320 navíc Ši
2 ODV ODVa odpadá (Po)
2 ODV ODVb odpadá (Je)
2 ODV ODVc odpadá (Zj)
3 ODI 234 navíc So
3 ODV ODVa odpadá (Po)
3 ODV ODVb odpadá (Je)
3 ODV ODVc odpadá (Zj)
4 ODI 234 navíc So
4 ODV ODVa odpadá (Po)
4 ODV ODVb odpadá (Je)
4 ODV ODVc odpadá (Zj)
5 ODI 234 navíc So
5 ODV ODVa odpadá (Po)
5 ODV ODVb odpadá (Je)
5 ODV ODVc odpadá (Zj)
6 ODV ODVa odpadá (Po)
6 ODV ODVb odpadá (Je)
6 ODV ODVc odpadá (Zj)
7 ODV ODVa odpadá (Po)
7 ODV ODVb odpadá (Je)
7 ODV ODVc odpadá (Zj)
N1
5. les., 4. les. školní akce
AT1
4. - 5. les. školní akce
AT2
1 TEC 327 navíc So
1 ODV ODVa odpadá (Vy)
1 ODV ODVc odpadá (Kv)
1 ODV ODVb odpadá (Pr)
2 FYZ 229 navíc Šj
2 ODV ODVa odpadá (Vy)
2 ODV ODVc odpadá (Kv)
2 ODV ODVb odpadá (Pr)
3 CEE 124 navíc Čk
3 ODV ODVa odpadá (Vy)
3 ODV ODVc odpadá (Kv)
3 ODV ODVb odpadá (Pr)
4 KLV 236 navíc Šv
4 ODV ODVa odpadá (Vy)
4 ODV ODVc odpadá (Kv)
4 ODV ODVb odpadá (Pr)
5 CSJ 236 navíc Šv
5 ODV ODVa odpadá (Vy)
5 ODV ODVc odpadá (Kv)
5 ODV ODVb odpadá (Pr)
6 ODV ODVa odpadá (Vy)
6 ODV ODVc odpadá (Kv)
6 ODV ODVb odpadá (Pr)
7 ODV ODVa odpadá (Vy)
7 ODV ODVc odpadá (Kv)
7 ODV ODVb odpadá (Pr)
AT3
5 EEP 320 přesun << Ši z 25.4. 5. hod
5 MAT odpadá (Na)
AT4
6. les., 3. les., 2. les., 1. les., 7. les., 4. les., 9. les., 8. les., 5. les. úprava výuky
E1
4. - 5. les. školní akce
I1
1 DEJ přesun >> na 23.4. 2. hod
5. les., 4. les. školní akce
I2
8 CIT CITb odpadá (Ur)
9 CIT CITb odpadá (Ur)
I3
1 AVT ICTb odpadá (Ča)
1 OPS ICTa odpadá (Mi)
2 MAT 317 navíc Sa
2 AVT ICTb odpadá (Ča)
2 OPS ICTa odpadá (Mi)
3 EKO 122 navíc Km
3 AVT ICTb odpadá (Ča)
3 OPS ICTa odpadá (Mi)
4 OBN 320 přesun << Bi z 23.4. 6. hod
4 AVT ICTa odpadá (Ča)
4 OPS ICTb odpadá (Mi)
5 KLV 324 navíc Šf
5 AVT ICTa odpadá (Ča)
5 OPS ICTb odpadá (Mi)
6 AVT ICTa odpadá (Ča)
6 OPS ICTb odpadá (Mi)
7 ANJ ANJ2 338 přesun << Vs z 8. hod
7 NEJ ANJ1 227 přesun << Sy z 8. hod
8 ANJ ANJ2 přesun >> na 22.4. 7. hod
8 NEJ ANJ1 přesun >> na 22.4. 7. hod
I4
1 CSJ odpadá (Ka)
4 APM odpadá (Ob)
7. les., 5. les., 2. les., 4. les., 6. les., 3. les., 1. les., 8. les. úprava výuky
S1
4. - 5. les. školní akce
S2
4 MAT 237 přesun << Zm z 5. hod
4 STT odpadá (Pt)
5 MAT přesun >> na 22.4. 4. hod
S4
5 SPS 325 přesun << To z 6. hod
5 STT odpadá (Pt)
6 HTU 024 navíc Zm
6 SPS přesun >> na 22.4. 5. hod
V1
4. - 5. les. školní akce
V3
2 KVS 228 supluje Km (Hč)
V4
5 KVS 024 přesun << z 6. hod
5 VSP přesun >> na 23.4. 5. hod
6 CSJ 128 navíc Ks
6 KVS přesun >> na 22.4. 5. hod
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou

PRAKTICKÁ MATURITNÍ ZKOUŠKA AT4 a I4 dle rozpisu

PŘEDSTAVENÍ SLOŽEK IZS žákům středních škol - od 11,00 hodin - DK OSTROV - dozor - AM1- p. FENCL a p. VILDUMETZ, N1 - Ing. ŠVANDRLÍK, AT1 - Mgr. KLEČKA, E1 - Mgr. OBERHOFNEROVÁ, I1 - Mgr. NÁHŮNEK, S1 - Ing. MEŠKÁN, V1 - Ing. FLÍDROVÁ , odchod od školy v 10,45, po skončení návrat do školy na další vyučování